تقصیر آموزش و پرورش است! … تقصیر معلم است!…

دیوار کوتاه معلمان و آموزش و پرورش…….

……………………………….

آموزش و پرورش مقصره چون اصولا معلم هامون تا جايي كه من ديدم و از نزديك شاهدش بودم فقط به فكر اتمام وقت تدريس بودن و رفتن دنبال زندگيشون. نه ما توي مدرسه درس زندگي نگرفتيم.محل كارم هم از بس آقايون به خانومها زور ميگن و گير به مانتويي بودنمون دادن چون پارتي نداشتيم و كسي كه بارتيش رئيس اداره بود با ناخن لاك زده مي اومد كه عطاش رو به لقاش بخشيدم و استعفا دادم و كار دولتي و كلا كار رو گذاشتم كنار.جامعه اي كه خيلي ها آرزو دارن كه هر جور شده برن از اينجا.چرا بايد اينطور باشه؟؟؟؟؟؟!!!!!!جامعه ي ما فقر فرهنگي شديد داره.مادر شوهر من و خيلي افراد ديگه آوردن پسر رو نشانه آدميت ميدونن.آدم هم خنده اش ميگيره هم دلش ميسوزه.جاري من بچه ي اولش دختره.الان دخترش هفت سالشه و قصد بچه ي دوم داره اما فقط مي ترسه كه دومي هم دختر بشه و بمونه دست نيش و كنايه هاي مادر شوهر!!!!!!!!آدم چي بگه!!اونم نميشه چيزي بهش گفت چون مادر شهيده و فقط اعتقادش به نماز اول وقته و تمام همسايه ها و اطرافيان و حتي عروس هاش ازش ناراضي هستن. اما چون مادر شهيده بنظر خودش اسمش رو توي ليست بهشتي ها نوشتن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منبع کامنت:

http://moodkerbes.info/1395/07/30/enter-without-swearing

……………….

تقصیر تــــــــــ….ـــــــو نیست
مقصر معلم دستور زبان فارسی بود
که به من نگفت:
“من” با هر “تویی” “ما” نمیشود!

https://hammihan.com/post/2005701

……………….

دختر دبیرستانی پس از این‌که از سوی مدیر مدرسه‌اش تنبیه شد، به طرز مرموزی در خانه خود جان باخت. این دختر پیش از مرگش به خاطر داشتن تلفن‌همراه در مدرسه، از سوی مدیرش تنبیه سختی شده بود.

شکایت از مدیر مدرسه
پدر مهسا که مدیر مدرسه دخترش را در این ماجرا مقصر می‌داند، صبح دیروز در شکایت خود به بازپرس گفت: «دخترم وقتی از مدرسه برگشت حال خوبی نداشت. او به خاطر تنبیهی که از سوی مدیر مدرسه‌اش شده بود، بی‌حال بود و بعد از این‌که مادرش از خانه خارج شده بود، بیهوش شد. دخترم نخستین‌باری بود که تلفن‌همراه مادرش را با خود به مدرسه می‌برد که چنین اتفاقی برایش افتاد. برای همین گمان می‌کنم که مدیر مدرسه در جان سپردن دخترم نقش زیادی داشته باشد. از آن‌جایی که چند‌ سال پیش هم پسر جوانم را به دلیل خوردن داروهای نیروزا از دست دادم، برایم سخت است که مرگ دخترم را هم باور کنم. این دختر هیچ مشکل یا بیماری نداشت و اگر تنبیه نمی‌شد شاید الان زنده بود. برای همین از مدیر مدرسه شکایت دارم.»

http://www.yjc.ir/fa/news/5431837/

مطلب پیشنهادی

#میانگین_ترکمن

#میانگین_ترکمن اگر یه دانش آموز تو امتحان ۲۰ بگیره و یکی دیگه ۲ بگیره، بعد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *