پيک نوروزي پنجم ابتدايي 97

ساختار و محتواي مناسب پيک نوروزي مي تواند مشوق دانش آموز به مطالعه و محرک ياگيري بيشتر باشد، همچنان که عکس آن نيز صادق است. در گذشته پيک نوروزي براي ايام تعطيلات نوروز دانش آموزان دغدغه اي اساسي بود؛ همانگونه که اکنون نيز بسياري از پيک هاي نوروزي همين ويژگي را دارند. اما در پيک نوروزي پنجم ابتدايي که ارائه مي شود به جذابيت محتوا توجه ويژه اي شده است.

#متناسب با بخشنامه وزارتي آموزش و پرورش درباره فعاليت هاي نوروزي (داستان خواني و داستان نويسي)

آنچه امروز توسط تيم آموزياران براي شما عزيزان و همکاران محترم آماده شده، داراي جذابيتي مي باشد که علاوه بر جلب توجه دانش آموز، موجب علاقه مند شدن او به امر مطالعه نيز خواهد شد. به نظر ما ايام تعطيلات نوروز در فرآيند تحصيل وقفه اي يک ماهه ايجاد مي کند و ناديده گرفتن اين وقفه کمي نامعقول به نظر مي رسد.

معلمان با تجربه همواره اذعان مي کنند که ايام تعطيلات تابستان موجب فراموش شدن بسياري از آموخته هاي دانش آموزان مي گردد؛ اين موضوع در مورد ايام نوروز هم مصداق پيدا مي کند، چه بسا ايام تعطيلات نوروز درست در ميانه ي آموزش هاي مدرسه اي قرار مي گيرد و زنجيره ي آموزش هاي دوره تحصيلي يک ساله را مختل مي سازد.

پيک نوروزي پنجم ابتدايي 97
پيک نوروزي پنجم ابتدايي

محوريت پيک نوروزي پنجم ابتدايي که توسط تيم آموزياران آماده شده، موضوعات درس رياضي در قالب داستاني مي باشد. چرا که ايام تعطيلات نوروزي بيشترين وقفه را در زنجيره ي مطالب درس رياضي ايجاد مي کند. شايد اين گونه به نظر برسد که درس رياضي دقيقاً همان چيزي است که براي دانش آموزان حس خستگي و وازدگي را ايجاد مي کند، اما نويد ما به شما معلمان و والدين گرامي و مخاطبان دائمي وب سايت آموزياران اين است که در اين پيک محتواي رياضي در ساختار و قالب داستاني براي دانش آموز ارائه مي شود.

ارائه ي محتواي رياضي و البته موضوعات چند درس ديگر در ساختار و قالب داستاني ابداعي از سوي تيم وب سايت آموزياران مي باشد که منطبق با ديدگاه هاي جديد آموزشي در سطح وزارتي آموزش و پرورش نيز مي باشد. در پيک نوروزي پنجم ابتدايي که ارائه مي شود، سعي شده تفکر و انديشه مورد توجه باشد.

بار ديگر ما اعتماد شما به کيفيت محصولات وب سايت آموزياران را ارج نهاده و از شما خواهشمنديم نظرات و انتقادات سازنده ي خود را همچنان با ما در ميان بگذاريد.

برخي از موضوعات درسي استفاده شده در پيک نوروزي پنجم ابتدايي

کار با ساعت و زمان

تخمين زمان و مسافت

تبديل زمان ها

مفهوم تاريخ

مفهوم فاصله و محاسبات آن

جمع اعداد

کار با کسرها

درصد

مساحت

آشنايي با اعداد بزرگ

نحوه ي برخورد با مسائل

دوستي و مهارت هاي ارتباط

اصلاح رفتار فردي

منظومه ي شمسي

محيط زيست

نظم و انضباط

کمک کردن

کتاب خواني

موسيقي و هنر

تخيل و نقاشي

نشاط و لذت بردن از زندگي

چرا دانلود پيک نوروزي پنجم ابتدايي 97-96 از سايت آموزياران؟

کاربران وب سايت آموزياران آن را به خاطر کيفيت خدمات و مطالبي که ارائه مي دهد دنبال مي کنند. البته اين افتخار ماست که بتوانيم محصولات و خدماتي در خور علاقه و رضايت مخاطبان خود ارائه کنيم و همواره در همين مسير تلاش مي کنيم. در اينجا هم پيک نوروزي پنجم ابتدايي براي ما هدف اصلي نيست، بلکه کسب اعتماد و رضايت کاربران براي ما، بيشتر از آن ارزشمند است.

اصيل بودن مطالب و محصولات وب سايت آموزياران، آن را از وب سايت هاي غيراصيل و فضاي مجازي آکنده از سرقت جدا مي کند. اگرچه کار کردن در اين مسير درست دشوار است، اما ما ترجيح مي دهيم به جاي کپي کردن بدون مجوز فايل هاي ديگران، خلاقيت و توليد محتواي اصيل را در برنامه خود توسعه دهيم.

دانلود پيک نوروزي پنجم ابتدايي 97

اين پيک هم اکنون به صورت تمام رنگي توسط موسسه ي چاپ هدايتگران مهر آفرين به چاپ رسيده است. براي سفارش از قسمت ديدگاه ها وارد شويد.

بر اساس قوانين مالکيت معنوي هر گونه کپي برداري يا فروش اين اثر پيگرد قانوني خواهد داشت.

براي خريد و دانلود پيک نورزي کلاس پنجم دبستان (قابل پرينت به صورت سياه و سفيد) دکمه ي زير را لمس کنيد.

 

شناسنامه محصول
کیفیت  عالی خوب متوسط ضعیف
عنوان پيک نوروزي پنجم ابتدايي- افسانه لاي تي
مالکيت آموزیاران ©
تعداد صفحه 22
نوع فایل PDF  (فشرده شده)
حجم تقریبی 12mb
قیمت(تومان)  3000

 

دانلود پيک نوروزي پنجم دبستان 1396. پيک نوروزي يا همان پيک بهاري صرفاً تکاليف عيد نيست بلکه مي تواند يک فعاليت بسيار مفيد و سودمند باشد. حال و هواي عيد و هفت سين و خلاصه از اين حرفا براي دانش آموز يک مقداري که، خيلي حس تنبلي براي درس خوندن مي ده. اما پيک نوروزي پنجم ابتدايي ميتونه يه ظرف پر از کلمات باشه وهم مي تونه يک همراه نوروزي و يه دوست خوب براي ايام عيد دانش آموز. بله پيک نوروزي پنجم ابتدايي 97 يا همون پيک نوروزي پنجم ابتدايي 96 که از اينجا دانلود مي کنيد از نوع دوم هستش. اين پيک نوروزي پر از رنگ آميزي ها و يزک هاي الکي نيست، بلکه تمرين هاي مفيدي براي پرورش فکر دانش آموزد اره. دانلود پيک نوروزي از اينجا ارزشش رو داره چون براي کيفيتش وقت صرف شده.

قسمتي از پيک نوروزي پنجم ابتدايي 97 به عنوان نمونه

هوا کم کم داشت روشن مي شد. از پنجره ي نيم باز اتاق، نسيم بهاري ملايمي پرده را کنار مي زد و به صورت سوانا مي خورد و احساس زيبا و لطيفي را در وجودش جاري مي ساخت. سوانا در تخت خوابش غَلتي مي زد، خميازه اي مي کشيد و دوباره به خواب کوتاهي فرو مي رفت. اين اتفاق همچنان داشت تکرار مي شد که بالاخره صداي مادرش او را بيدار کرد: ” سِ وا نا… عزيزم بيدار شو… حيف نيست توي هواي به اين خوبي خواب باشي؟” سوانا تکاني به خودش داد و بر روي تختش نشست. با خودش گفت امروز که تعطيل است، بگيرم بخوابم! و سرش را دوباره روي بالش گذاشت. اما باز با خودش گفت «بسه ديگه از ساعت 9 ديشب خوابي! بيدار شو! از تعطيلات استفاده کن» و دوباره بلند شد. …..

(در سياره لاي تي روز هايي که يکان عدد مربوط به تاريخ،  7، 8، و 9 مي شد، يعني هفتمين روز تا دهمين روز هر دهه تعطيل بود و آن روز هم يکي از همين تعطيلات بود.)


 سوانا داشت در جمع کردن بساط صبحانه به مادرش کمک مي کرد که صداي هماهنگ بارينو و آرسي را شنيد: “سِ وا  نا…. او  مَ  ديم  ،  سِ وا  نا…. او  مَ  دي؟ ” پدرش با شنيدن صداي هماهنگ آنها لبخندي زد و به سوانا نگاه کرد. سوانا هم لبخندي زد و همراه با حرکت انگشت اشاره اش گفت: ” اين يعني اجازه دادي!” بعد با عجله به اتاقش رفت. از پشت پنجره به دوستانش دستي تکان داد و سريع لباس هايش را عوض کرد، وسايلش را برداشت و از خانه خارج شد.

 

همچنين ببينيد: دانلود رايگان پيک نوروزي سوم ابتدايي

پیک نوروزی سوم ابتدایی ۱۳۹۶-۱۳۹۷

مطلب پیشنهادی

فیلم آموزش کتاب ریاضی دوم ابتدایی

فیلم آموزش کتاب ریاضی دوم ابتدایی به صورت تدریس صفحه به صفحه کتاب ریاضی دوم …