درباره آموزیاران

در این سایت

می توانید به انواع اطلاعات اموزشی اعم از اطلاعیه ها، قوانین، منابع و مواد آموزشی، فایلهای پاورپوینت دوره ابتدایی، فایلهای پی دی اف PDF دوره ابتدایی، فایلهای ورد و متنی دوره ابتدایی، انیمیشن و فیلم های آموزشی دوره ابتدایی و … دسترسی پیدا کنید.

همچنین شما می توانید سفارشات آموزشی خود از قبیل طراحی پاورپوینت آموزشی، مقاله، اقدام پژوهی، مشاوره انجام پایان نامه در حوزه آموزش و پرورش، طراحی انیمیشن آموزشی و موارد مشابه را به ما بسپارید تا با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام گیرد.

عوامل سایت

این وب سایت از سال 1394 به همت آقایان امید حضرتی، محمد اکبری و مصطفی بهلولی شروع به فعالیت نمود. آقای حضرتی به عنوان مدیر سایت و آقایان اکبری و بهلولی از جهت فنی وب سایت را پشتیبانی کرده اند. همچنین تعداد زیادی از همکاران آموزشی ما را در توسعه محتوای وب سایت همراهی کرده اند که از ایشان سپاسگذاری می شود.

سخن مدیر

بنده از سال 1394 مسئولیت مدیریت و رهبری تیم آموزیاران را بر عهده داشته ام. البته تدوین بخشی از محتوای وب سایت نیز بر عهده بنده بوده است. تحصیلات بنده در حوزه تکنولوژی آموزشی و برنامه ریزی آموزشی در دانشگاه های تهران بوده است و از فرصت های تحصیلی مذکور برای یادگیری در حوزه ICT و طراحی محتوا استفاده نموده ام. در حال حاضر نیز مدرس دانشگاه در رشته های مرتبط هستم.

تمام تلاش بنده و همکاران عزیزم، ارائه محتوای با کیفیت و اصیل است. رعایت کپی رایت وظیفه ما و همه متعهدین حوزه ICT است. رعایت حقوق ناشرین موجب ایجاد انگیزه برای توسعه محتوای غنی تر خواهد بود. اما متاسفانه بی توجهی به این امر توسط بسیاری از فعالین فضای مجازی، توسعه چنین محتوایی را در معرض تهدید قرار داده است.

بازخوردهای شما عزیزان کمک زیادی در مدیریت و اصلاح مشکلات سایت دارد. صمیمانه از این بازخوردها استقبال می کنیم.

مدرسه کیفی

به دلیل علاقه ای که برای حرکت در مسیر آموزش های کیفی و پرهیز از کنترل های بیرونی بر یادگیرندگان داشته ام ، تصمیم دارم از امروز هر آنچه از کتاب مدرسه کیفی دکتر گلسر می آموزم را در این صفحه بارگذاری کنم. (12 اسفند 1397)

دکتر ویلیام گلسر، روانپزشک پیشرو شهیر بین المللی، در سال 1925 در کلیولند اهایو به دنیا آمد.

تحصیلات اولیه گلسر در رشته مهندسی شیمی بود  و سپس به روانپزشکی تغییر مسیر داد. در سال 1961، دوره روان پزشکی خود را تمام کرد و به خاطر ابداع رویکرد واقعیت درمانی در عرصه روانپزشکی معروف شد. از سال 1975 تا 1986 با رویکرد واقعیت درمانی به عنوان روانپزشک مشغول کار شد.

حاصل مسیر حرکت او تا به امروز انتشار بیش از بیست کتاب است.

از سال 1980 تمام همت خود را برای یافتن پاسخ این پرسش که «چرا بسیاری از انسان ها در روابط خود ناخشنودند» متمرکز کرد.

در سال 1967، دکتر گلسر موسسه واقعیت درمانی را تاسیس کرد که بعدها با نام موسسه ویلیام گلسر آموزش تئوری انتخاب و واقعیت درمانی را به علاقه مندان ارائه داده است. تا به امروز بیش از هشتاد هزار نفر در سراسر دنیا دوره پایه آموزش تئوری انتخاب، واقعیت درمانی و مدیریت راهبرانه را در کشور های مختلف گذرانده اند.

دکتر گلسر در غروب روز جمعه 23 اگوست 2013 در منزل خود بدرود حیات گفت ( از کتاب مدرسه کیفی ویلیام گلسر ترجمه دکتر علی صاحبی و فاطمه معین الغربایی)

برای مشاهده ادامه یادداشت ها اینجا را لمس کنید