راهنمایی

با سلام

در صورتي که پيام يا نظري داريد از قسمت “تماس با ما” وارد شويد.

در صورتي که مي خواهيد مطلب خاصي را از اين وب سايت جستجو کنيد، کلمه کليدي مربوط به موضوع مد نظرتان را از قسمت جستجو در گوشه ي بالايي سمت چپ صفحه يا منوي سمت راست صفحه (در کامپيوتر) وارد کرده و دکمه اينتر را بزنيد. همچنين مي توانيد موضوع خود را از طريق منوي اصلي بالاي صفحه در دسته بندي هاي مشخص جستجو کنيد.

مطالب و فعاليت هاي اين وب سايت، منطبق با قوانين کشور و اخلاقيات انساني و اسلامي است. همچنين رعايت حقوق مراجعين به وب سايت و رضايتمندي آنها براي ما از اهميت بالايي برخوردار است. در اين راستا همواره در پي بهبود کيفيت خدمات خود هستيم.

 

 

سوالات متداول:

1- من فایلی را خریداری کردم ولی برای من ایمیل نشد!

  • بعد از پرداخت از طریق درگاه امن زرین پال، لینک فایل برای شما فعال می شود و می توانید آن را دانلود کنید. فایل های فروشگاهی این وب سایت از طریق ایمیل ارسال نمی شوند. در صورت بروز مشکل می توانید از طریق ارسال نظرات در هر یک از صفحات وب سایت و یا ارسال پیامک به شماره تلفن ارائه شده در قسمت دانلود فایل مشکل خود را پیگیری کنید.

2- از کجا بدانم فایلی که شما برای فروش گذاشته اید اصیل است؟

  • تمامی فایل های فروشگاهی این وب سایت اختصاصاً توسط تیم آموزیاران تهیه شده اند و یا بر اساس توافق با پدیدآور آنها، در مالکیت آموزیاران هستند. در این وب سایت قوانین کپی رایت رعایت می شود. 

3- ایا من می توانم یک فایل آموزشی را که تهیه کرده ام برای فروش به این وب سایت بسپارم و وجه آن را دریافت کنم؟

  • بله این امکان وجود دارد. به شرطی که محصول مورد نظر متعلق به شما باشد ( شما پدیدآور آن باشید). در این صورت برای شروع می توانید از فرم تماس با ما استفاده کنید.