کتاب آماده چاپ علوم تربیتی

این کتاب آماده چاپ علوم تربیتی در ارتباط با رسانه های آموزشی و طراحی آموزشی بوده و 200 صفحه کاملا صفحه آرایی شده است. از نظر خوانداری کاملا روان و از نظرمحتوا کاملا رفرنس مدار و آکادمیک است و حوزه ای را پوشش می دهد که نیاز زیادی در آن احساس می شود. در صورتی که آمادگی خرید این کتاب را داشته باشید، امکان ایجاد تغییرات لازم توسط مولف اصلی نیز وجود دارد.

قسمتی از این کتاب آماده چاپ علوم تربیتی را در ادامه مطالعه کنید:

…. يا مشابه لذتي كه در غايب موشك[1] نهفته است؛ بازي كه حتي كودكان چندماهه را نيز به شوق مي آورد. نهايتً در عالم فيزيكي ما اغلب روابط را بر اساس نوعي اتصال درك مي كنيم و به همين ترتيب آن را از طريق اتصالات قابل مشاهده و با استفاده از خطوط ترسيم  يا بازنمايي مي كنيم.

مطالعات نشان مي دهد كه قياس و استعاره ابزارهاي مفيدي براي پي بندي فرآيند سرمشق گيري ذهني كاربران است[2]. همانطوركه توبين و تيپينز[3]  اذعان مي دارند، اين ابزار مي تواند به صورت لنگري به كار رود كه اطلاعات ناهمگون و مختلف را به گونه اي قابل فهم سازمان داده و در مواردي تصويرسازي براي درك مفاهيم را امكان پذير سازد. از همين روست كه يادگيري حاصل از قياس معمولاً ماندگاري بالايي دارد. همين دلايل كافي است تا سيرلت[4] آن را يكي از بنياد هاي اصلي براي ساخت هاي نمادين معرفي كند.

كاربرد مثال نسبت به قياس يا استعاره بسيار ساده تر است. به كار بردن مثال، در واقع ارائة نمونه اي از مفاهيم، موضوعات يا تعاريف است كه به منظور روشن ساختن مطالب براي مخاطبان به كار مي رود. معلمي كه موضوع اسيد ها و تأثير آنها را بر روي مواد توضيح داده است، مقداري اسيد بر روي تكه اي فلز مي ريزد تا اين تأثير را به شكل ملموس به نمايش بگذارد. بنابراين در مثال، پيچيدگي زيادي وجود ندارد و فهم رابطة مثال يا محمل با موضوع اصلي بسيار آسان است.

[1] hide & seek

[2] Lee, 2007, p. 614

[3] Tobin & Tippins, 1996, p. 728

 [4] 1382 ص 62

برای کسب هماهنگی و اطلاعات بیشتر در ارتباط با این کتاب آماده چاپ، از قسمت دیدگاه های این وب سایت درخواست خود را به همراه مشخصات تماس وارد فرمائید.

 

مطالب مرتبط:

 

خلاصه کتاب اصول و مبانی آموزش و پرورش

يادگيري سازماني با تعهد سازماني و آمادگي براي تغيير (دانلود پایان نامه)

مطلب پیشنهادی

نمونه سوالات روانشناسی تربیتی آزمون جامع آموزش و پرورش (اصلح)

فایل زیر حاوی سوالات روانشناسی تربیتی آزمون جامع اصلح برای رشته های دبیری می باشد. در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.